Restauracja La Maddalena

Wrocław, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Pawła Włodkowica 9

Ilość miejsc do: 30
71 782 60 90
http://www.lamaddalena.pl/

Opis

Restauracja La Maddalena

 

Jesteśmy na Starym Mieście, w samym sercu Dzielnicy Czterech Wyznań.

 

Okna restauracji wychodzą na przepiękną, zabytkową Synagogę pod Białym Bocianem. Na szczególną uwagę zasługuje romantyczny ogródek letni restauracji otoczony zabytkowymi murami, znajdujący się na dziedzińcu Synagogi. To jedno z najbardziej magicznych miejsc spotkań wrocławian.

 

Mimo, iż restauracja znajduje się w samym centrum miasta, to miłośnicy współczesnej kuchni europejskiej znajdą tu nie tylko najlepsze dania przygotowane na bazie lokalnych produktów, lecz także spokój i wytchnienie od zgiełku miasta.

 

W naszej restauracji bazujemy na produktach od bliskich nam hodowców, których jakość znamy i cenimy. Jeśli w karcie znajdą Państwa składniki spoza naszego najbliższego sąsiedztwa, to tylko takie, które w bardzo krótkim czasie potrafimy przywozić świeże. Jednym z najważniejszych elementów naszej restauracji są właśnie dostawcy. W naszej kuchni przygotowujemy dania tylko z naturalnych i pełnowartościowych produktów. Nie stosujemy żadnych gotowych półproduktów. Dlatego mogą się Państwo cieszyć tymi doskonałymi i niepowtarzalnymi smakami i mieć pewność co do jakości potraw serwowanych w naszej Restauracji.

 

Dzięki przytulnemu i eleganckiemu wnętrzu, oraz doskonałej kuchni La Maddalena jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, degustacji win, przyjęć okolicznościowych czy bankietów.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Wrocław. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca