Restauracja KOS

Gdańsk, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Adres: ul. Piwna 9/10

Ilość miejsc do: 40
515 050 565
http://www.restauracjakos.pl/

Opis

Restauracja KOS

 

 

Restauracja KOS to wyjątkowe miejsce w samym sercu gdańskiej starówki. W naszym lokalu znajdziesz niezapomniane smaki i wspaniałą atmosferę. Marzysz o romantycznej kolacji we dwoje, planujesz rodzinny obiad, a może organizujesz spotkanie biznesowe? Restauracja KOS to miejsce, którego szukasz!
Restauracja KOS idealnie wpisuje się w atmosferę zabytkowej części Gdańska. Trzypoziomowa restauracja, zajmująca dwie okazałe kamienice, urządzona jest w stylu retro. Stonowana kolorystyka, drewniane stoły i wygodne kanapy oraz wyścielone poduszkami parapety tworzą eleganckie, a zarazem przytulne wnętrza, w których aż chce się zostać kilka chwil dłużej przy kawie czy dobrym winie…
Aż trzy poziomy restauracji pozwalają na organizację w jej wnętrzach różnego rodzaju imprez – od urodzin, przez komunie, aż po wesela. Nasza ofertę kierujemy również do firm. Dysponujemy nowoczesną salą konferencyjną wyposażoną w projektor, która idealnie nadaje się na organizację szkoleń. Strefa Malucha umili z kolei czas spędzony w restauracji dzieciom oraz ich rodzicom.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Gdańsk. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca