Binkowski Hotel

Kielce, Świętokrzyskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Adres: ul. Szczepaniaka 42

Ilość miejsc do: 300
41 340 35 00;
http://binkowskihotel.pl/

Opis

Binkowski Hotel

 

 

Uczestnikom konferencji proponujemy wzbogacenie pobytu wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu.

Zawody sportowe na pobliskim stoku narciarskim zwieńczone ogniskiem z grzańcem czy kuligiem dopełnią kolorytu Państwa spotkania.

 

12 wyposażonych, klimatyzowanych sal

Binkowski Resort to największe i najnowocześniejsze Centrum Hotelowo-Kongresowe w Górach Świętokrzyskich. Wyróżnia je nie tylko nowoczesna infrastruktura konferencyjna, ale też niezwykle atrakcyjna lokalizacja w centralnej Polsce (zaledwie 2,5 godziny drogi samochodem dzieli nas od największych polskich miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice czy Lublin). Oferujemy możliwość organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń w cichym otoczeniu Parku Baranowskiego i bliskiej odległości od centrum Kielc.

 

Dzięki możliwości elastycznego aranżowania i łączenia pomieszczeń, mogą być one dostosowane do przeprowadzania zarówno kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń, jak i konferencji dla ponad 1000 osób.

 

Służymy nie tylko infrastrukturą, ale także wsparciem fachowców tak by, bez względu na skalę eventu, zawsze odniósł on oczekiwany sukces.

 

Zorganizowaliśmy już kilkaset wydarzeń o różnorodnym charakterze dla branż farmaceutycznej, budowlanej oraz wielu innych. Służymy nie tylko zapleczem infrastrukturalnym, ale także pomocą specjalistów, na których wsparcie możecie Państwo liczyć przez cały czas trwania eventu, tak by, bez względu na jego skalę, zawsze odniósł oczekiwany sukces.

 

Regularnie obsługujemy wszelkiego rodzaju konferencje, prezentacje, szkolenia, wystawy i koncerty.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kielce. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca