Sala Bankietowa Atena

Sosnowiec, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Sosnowiec
Adres: ul. Baczyńskiego 66

Ilość miejsc do: 100
32 293 81 83, 690-493-785
http://www.atenawesela.pl/

Opis

Sala Bankietowa Atena

 

 

Nasza sala bankietowa przez 14 lat gościła wiele wesel, studniówek, przyjęć komunijnych, chrzcin oraz imprez firmowych. Każde z tych wydarzeń było dla nas nowym doświadczeniem, które zaowocowało dopracowaniem oferty i standardów obsługi do najwyższego poziomu.

 

Od 2003 roku nieustannie inwestujemy w rozwój naszej kadry oraz nowości ze świata akcesoriów audio-wizualnych. Oferujemy państwu najlepszą obsługę kelnerską, wyśmienite i wyrafinowane potrawy przygotowane przez zdolnych kucharzy. Profesjonalizm to podstawa wszystkich naszych działań.

 

Jesteśmy w stanie dostosować się do wszystkich potrzeb jakie państwo przedstawią przed nami. Nasza ambicja sprawia, że za główny cel naszej działalności stawiamy sobie satysfakcję klienta. Chcesz czekoladową fontannę dla gości? Załatwimy to! Marzą Ci się lodowe figury, które dopełnią wystroju sali? Załatwimy to! Chcesz pod salę przyjechać Porsche? Załatwimy to! Za realizację wszelkich waszych potrzeb w trakcie przygotowań oraz samego wesela odpowiadać będzie indywidualnie wyznaczony Concierge Weselny.

 

Concierge Weselny wesprze was swoim doświadczeniem i wiedzą w przygotowaniu najważniejszego dnia w waszym życiu! Panu Młodemu w dniu wesela poprują się spodnie? Spokojnie! Concierge dyskretnie załatwi sprawę tak, że nikt nie zauważy problemu.

 

Sala bankietowa Atena pozwala na ponad 30 wersji aranżacji wnętrza. Posiadamy 5 modeli stołów oraz 7 kolorów zasłon. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo tylko od państwa młodych zależy jak będą rozstawione stoliki.

 

Współpracujemy z wieloma zespołami muzycznymi, wodzirejami oraz dj-ami co sprawia, że możemy zaproponować muzyczne menu na każdy gust.

 

Atena jest salą, która budzi zachwyt gości. Wnętrze inspirowane grecką boginią mądrości i sztuki ma klasyczny i wysmakowany charakter. Możliwość doboru kolorystyki sali wraz z nowoczesnym oświetleniem ledowym sprawiają, że miejsce to zapada w pamięci weselników oraz gości.

 

Wysoko wykwalifikowany serwis, profesjonalna i doświadczona obsługa oraz klimat sali sprawią, że wesele będzie dla pary młodej oraz jej gości niezapomnianym przeżyciem. Fachowa obsługa pomoże Wam zorganizować niepowtarzalne wesele, które będzie miało indywidualny charakter, a goście wspominać je będą jako niebanalne i wyjątkowe wydarzenie.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Sosnowiec. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca