Restauracja Wiesz co Zjesz

Warszawa, Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Adres: Plac Konstytucji 1

Ilość miejsc do: 120
22 629 78 06; 509 286 524
http://www.wieszcozjesz.pl

Opis

Polska gościnnośc, jest znana na całym świecie. Od dawien dawna wiadomo, że lubimy się bawic, bowiem jesteśmy narodem ceniącym tradycję i kuturę. Okazji do świętowania nie brakuje, zarówno w gronie rodziny, przyjaciół, kolegów z firmy. Często jednak w obecnych czasach brakuje nam właśnie czasu na przygotowania domowych uroczystości, czy też spotkań w gronie przyjaciół. Na szczęście coraz częściej mamy odwagę organizowac wszelkiego typu uroczystości poza domem. Nasza Restauracja jest miejscem, w którym gwartantujemy Państwu domową atmosferę z wyśmienitą kuchnią i sympatyczną obsługą. Zorganizujemy wszelkiego typu przyjęcie – od biznesowych eventów, rocznic, do rodzinnych, hucznych lub kameralnych spotkań. Restauracja pomieści w klasycznej formie zasiadanej do 120 osób, w formie stojącej do 200 osób.

 

Dysponujemy dwiema salami – główna oraz bankietowa (opcjonalnie dodatkowo sala piwniczna). W przypadku przyjęc powyżej 70 osób do Państwa dyspozycji są obydwie sale. Podczas kameralnych spotkań do 40 – 50 osób proponujemy salę bankietową na wyłącznośc. Catering Organizujemy wszelkiego typu kateringi – przyjęcia wyjazdowe poza restauracją, do których podchodzimy z ogromnym sentymentem, ponieważ to właśnie kateringi zapoczątkowały naszą “przygodę” z gastronomią, dokładnie 20 lat temu. Jako restauracja posiadamy odpowiednio wyposażone zaplecze oraz zespół doświadczonych pracowników kuchni i sali, dzięki czemu możemy przygotowac właściwie każde zamówienie. Praktykujemy zaróno obsługę drobnych kateringów na przerwy kawowe i lunche, organizację prestiżowych ewentów z okazji np. otwarcia nowego obiektu, rocznicy, sukcesu firmy, przyjęc piknikowych połączonych z grillowaniem, wesel o różnorodnej stylistyce, do przyjęc rodzinnych w domach lub garden party, skoczywszy na romantycznych zaręczynach dla dwojga na zielonej trawce.

 

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przygotujemy adekwatne menu uwzględniając zarówno sugestie kulinarne jak i zaplanowany budżet. Współpracujemy z wypożyczalniami gastronomicznymi, sprostamy więc Państwa oczekiwaniom pod kątem stylizacji, kolorystyki oraz zapewnienia np. namiotów, wszelkiego typu stołow oraz odpowiedniej zastawy. Kwintesencją będą nasze potrawy, które zarówno swym smakiem, jak i wyglądem wzbudzą uznanie oraz zachwyt wśród gości. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapewniamy, że będziecie Państwo korzystali z naszych usług niejednokrotnie. Okazji nie brakuje, zatem przy najbliższej, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, a z pewnością z naszym doświadczeniem uświetnimy każdą, nawet najdbrobniejszą okolicznośc w firmie, domu, kinie, nawet Lublinie. 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Warszawa. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca