Restauracja Sowa

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Adres: ul. Mostowa 4

Ilość miejsc do: 200
52 33 90 800, 52 33 90 821
http://www.sowa-restauracja.pl/

Opis

Wnętrze Restauracji Sowa jest podzielone na dwie nastrojowe sale, nawiązujące do klimatu śródziemnomorskiego. Pierwsza z nich opowiada historię spokojnej prowansalskiej uliczki, gdzie pomiędzy stolikami ulicznych restauracyjek unosi się zapach lokalnych specjałów zakropionych miejscowym winem. Druga część restauracji zabiera gości w podróż po kanałach włoskiej Wenecji, przy których znajdują się kameralne tarasy licznych restauracji, serwujące swoim gościom gorącą pizzę, świeże owoce morza i wyśmienite trunki na świeżym powietrzu.

 

Sala Waniliowa to idealne miejsce na przyjęcia weselne, bankiety, bale sylwestrowe, uroczystości z okazji Chrztu i Komunii oraz spotkania w gronie rodziny. W samym sercu miasta, w eleganckich wnętrzach z profesjonalną obsługą i wyjątkowym menu. To idealne miejsce na spotkania firmowe, rozmowy biznesowe, konferencje lub szkolenia. Wachlarz zastosowań jest nieograniczony. Doskonała lokalizacja, piękny panoramiczny widok na rzekę Brdę, ulicę Mostową oraz Stary Rynek. Dwie klimatyzowane sale, z możliwością wydzielenia dodatkowych dwóch osobnych sal. W ramach przyjęcia zasiadanego możemy przyjąć jednocześnie do 100 osób, natomiast w przypadku bufetu stojącego do ok. 200 osób.

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, rzutnik multimedialny (niestacjonarny), ekran (niestacjonarny), flipchart (niestacjonarny), mikrofony oraz podest, czyli małą scenę z XIX wiecznym fortepianem. Sala Waniliowa to miejsce z doskonałą kuchnią, sygnowaną marką Restauracji Sowa, gdzie obiady czy kolacje zawsze są wydarzeniem wyjątkowym. Nasza karta zawiera szeroki wybór dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, z kompozycjami smakowymi bogatymi w zioła oraz warzywa. Ciekawą ofertę znajdą dla siebie amatorzy ryb i owoców morza oraz wegetarianie.

 

Potrafimy zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Zgodnie z Państwa życzeniem, w zależności od okazji dobieramy menu oraz organizujemy oprawę muzyczną.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy o powołanie sie na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Bydgoszcz. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca