Villa Bianco

Wrocław, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Rdestowa 17a

Ilość miejsc do: 150
(71) 70 70 280, 501 00 41 43
http://www.villabianco.pl/

Opis

Villa Bianco

 

 

Villa Bianco to obiekt konferencyjno-bankietowy położony w sąsiedztwie nowego terminala lotniska Wrocław. Dzięki temu jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i innego typu wydarzeń firmowych. Zapewniamy dogodny i łatwy dojazd zarówno z centrum Wrocławia, jak również z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia łączącej drogę S8 z autostradą A4.

 

Położenie w cichej i malowniczej okolicy, parking, profesjonalna obsługa, doskonała kuchnia oraz rekomendacje naszych Gości gwarantują udaną organizację każdego przedsięwzięcia.

 

Proponujemy Państwu wynajem sali konferencyjnej we Wrocławiu. Posiadamy dwa świetnie wyposażone, klimatyzowane pomieszczenia, w pełni odpowiadające potrzebom współczesnych firm. U nas mogą Państwo zorganizować konferencje, szkolenia, prezentacje, a także bankiety nawet do 300 osób. Zadbaliśmy o wszystko, w tym niezbędny sprzęt – ekrany, rzutnik, a także odpowiednie nagłośnienie. U nas będą Państwo mogli w spokoju i profesjonalnych warunkach odbywać spotkania biznesowe, a przy okazji doskonale zjeść w naszej ekskluzywnej restauracji.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale, które z miłą chęcią zaadaptujemy według wskazówek i sugestii. W zależności od liczby Gości i typu konkretnego wydarzenia, dopasujemy ustawienia sali. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z nami. Przybliżymy zasady organizacji konferencji i innego eventu w Villi Bianco, służymy również fachowym doradztwem. Współpracowaliśmy już z niejedną firmą, mamy doświadczenie i pomożemy w wielu sprawach. Zapraszamy!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Wrocław. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca