Dom weselno-bankietowy Wrocław

Wrocław, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Adres: ul. T. Szewczenki 1

Ilość miejsc do: 180
504 423 666
http://www.domweselnobankietowy.wroclaw.pl/

Opis

Wynajem sali na imprezę okolicznościową

 

Dom Weselno-Bankietowy oferuje wynajem sail na wesela, bankiety i inne przyjęcia okolicznośœciowe. Znajdujemy się we Wrocławiu, w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu łatwo do nas dojechać. Gwarantujemy udana zabawę oraz profesjonalna organizację. Dzięki naszej doœświadczonej ekipie, bez obaw i stresu zaplanujesz każde spotkanie i imprezę, w tym wesele, szkolenie czy konferencję.

Oferujemy naszym gośœciom salę mieszczącą do 180 osób, cechujaca się duża przestronnoœcia i elegancja. W sali zamontowana jest klimatyzacja, dzięki czemu goœcie czuja się komfortowo. Istnieje możliwośœć własnej aranżacji, co pozostawia dużą swobodę w planowaniu i organizacji imprezy.

 

 

SALA BANKIETOWA

Dom Weselno-Bankietowy we Wrocławiu to doskonałe miejsce do zorganizowania mniejszych przyjęć, do 40 osób. Nasza kawiarnia-bar z osobnym wejściem, idealnie sprawdzi sie podczas organizacji wydarzeń kulturalnych, spotkań biznesowych i uroczystości w rodzinnym gronie. Dla naszych gości przygotujemy na niej: bale firmowe imprezy integracyjne przyjęcia okazjonalne konferencje szkolenia wystawy.Nie zapominamy też o najmłodszych. Dla nich z przyjemnością zorganizujemy pełne pyszności przyjęcia i zabawy z okazji chrztu, komunii czy urodzin.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Wrocław. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca