Tarnowinka Park

Tarnów, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Tarnów
Adres: Budowlana 13

Ilość miejsc do: 160
607 800 507

Opis

Naszym atutem jest położenie w samym centrum Tarnowa, w bardzo spokojnej, oddalonej od ruchu ulicznego okolicy. Na naszych gości czekają dwie sale mieszczące około 200 osób, ogród biesiadny z zadaszonym grillem i placem zabaw, posiadamy również salę VIP. Świadczymy usługi w zakresie organizacji imprez weselnych, chrzcin, komunijnych, a także półmetki, studniówki, urodziny, imieniny, jubileusze, wieczory kawalerskie i panieńskie, sylwester i szkolenia firmowe.

 

Od lipca 2011 roku dzięki nowemu właścicielowi lokalu Tarnowianka – Park (dawniej Tarnowianka), jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie. Nasz szef kuchni mający wieloletnie doświadczenie w gastronomii układa menu tak, aby każdy z naszych Gości znalazł coś dla siebie. To sami Państwo decydujecie o jego wyborze.

 

Nowością w lokalu jest sala w stylu góralskim, z oddzielnym wejściem dla około 50 osób przeznaczona głównie na zorganizowanie spotkania biznesowego i innych imprez okolicznościowych. W przyszłości planujemy otworzyć restaurację w której zamierzamy serwować rodzinne obiady.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Tarnów. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca