Restauracja Soplicowo

Łódź, Łódzkie

Informacje o obiekcie

Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Adres: Wigury 12a

Ilość miejsc do: 150
42 637 30 81 / 691 48 48 42
http://www.soplicowo.com.pl

Opis

Restauracja Soplicowo

 

 

Niewątpliwym atutem restauracji jest piękny ogród z drewnianymi altanami, dębowymi stołami i piękną zielenią w samym centrum miasta.

 

Zanim zasiądziesz do posiłku warto zatrzymać wzrok na oprawionej w drewno i podzielonej na XII ksiąg karcie menu. Każda z ksiąg posiada, pisane trzynastozgłoskowcem wprowadzenie.

 

“Soplicowo” dysponuje zarówno salami restauracyjnymi jak i bankietowymi w których, będziesz mógł zagościć. Ozdobą tych wnętrz odrestaurowanych w 1984 roku jest piękny drewniany hol z flamandzkim lustrem kominkowym intarsjowanym i inkrustowanym kością słoniową i kamieniami półszlachetnymi w hebanie. W roku 2009 sale pałacowe wraz z pomieszczeniami sanitarnymi zostały poddane kompleksowej renowacji oraz została zainstalowana klimatyzacja.

 

Zakres działalności Restauracji Staropolskiej Soplicowo to:

 

*restauracja wraz pięknym ogrodem letnim,

*sale pałacowe a w nich komunie, chrzciny, wesela, bale, bankiety, imprezy firmowe catering.

 

Z restauracją Soplicowo będziesz mógł godnie przeżyć najwspanialsze imprezy rodzinne (chrzciny, komunie, wesela, rocznice imieniny, etc, etc…), jak również najważniejsze wydarzenia Twojej Firmy, Przedsiębiorstwa). Soplicowo Zorganizuje imprezę u siebie, jak również w dowolnie wskazanym miejscu. Przygotuje scenariusz, zapewni sprzęt oraz atrakcje, ugotuje, poda i posprząta. Restauracja Staropolska Soplicowo to tradycja i silne przywiązanie do niej.

 

Wracając tu po latach, odnajdziesz ten sam adres, ten sam klimat, i te same potrawy z ich wyśmienitym smakiem. Dania zostały przygotowane w oparciu o sprawdzone przepisy kuchni polskiej, kuchni wręcz ludowej.

 

Restauracja Soplicowo serwuje dania typowo Polskie, wyrosłe z naszej tradycji kulinarnej. Dania, które cieszą się najlepszą opinią i są wizytówką Soplicowa to: Żur w misie chlebowej Zupa krem ze szpinaku ze śmietaną i prażonymi migdałami Kaczka pieczona w jabłkach udziec barani Gicz cielęca Golonka z chrupiącą skórką Łosoś w sosie wiśniowym polędwica wieprzowa pieczona w malinach na sosie gruszkowym pierogi staropolskie z kapustą i grzybami oraz z mięsem Bezcenną wartością Restauracji Soplicowo są jej wierni klienci. Tworzona dla ludzi wrażliwych umiejących docenić pracę, staranność i kunszt stała się miejscem spotkań najbardziej znanych przedstawicieli świata nauki, kultury i biznesu.

 

Dla tych, których obecność w progach Soplicowa zaświadcza o ich szlachetności intencji i sprawiedliwych ocenach, czekają specjalne szlacheckiej przywileje, ukryte w imiennym Glejcie Szlacheckim. Wartością Restauracji Soplicowo, której nie sposób przecenić są jej wieloletni oddani pracownicy, dzięki którym istnieje tu niepowtarzalny klimat i wysoki poziom usług, a potrawy cieszą się uznaniem najbardziej wybrednych podniebień.

 

Restauracja Soplicowo wielokrotnie zauważana, wyróżniana i nagradzana powstała by służyć i w tej służbie trwać jak najdłużej.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Łódź. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca