Glamour – bankiety, wesela, konferencje

Wrocław, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Ruska 37-38

Ilość miejsc do: 150
695 425 465, 603 934 883
http://glamour-wroclaw.pl/

Opis

Glamour- bankiety, wesela, konferencje

Jeśli szukają Państwo niepowtarzalnego miejsca na konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe lub bankiet czy event firmowy- miejsca, które łączy prostotę z elegancją i funkcjonalnością- zapraszamy do Glamour!
Oferujemy dwie przestronne klimatyzowane sale w lokalu mieszczącym się w zabytkowej kamienicy w ścisłym Centrum Wrocławia(5 min do Rynku).
Duży hol oraz dodatkowe sofy dla Gości w czasie przerw sprawiają,że uczestnicy konferencji czy spotkania spędzają czas w komforcie i wygodzie.

Posiadamy pełne wyposażenie konferencyjne (klimatyzowana sala, eleganckie meble, rzutnik, ekran, flipchart, własne nagłośnienie, internet bezprzewodowy 50 MB), oraz kuchnię i obsługę do Państwa dyspozycji (przerwy kawowe, lunch i inne posiłki).

Elegancka porcelana, szkło i sztućce czy nakrycia stołu sprawiają, że nawet skromne spotkanie nabierze uroczystego charakteru.
Dodatkowo posiadamy duże okrągłe stoły (na max 18 osób) i białe krzesła z naturalnej skóry.

Przy organizacji eventów służymy wszechstronną pomocą- dysponujemy własnym nagłośnieniem oraz oświetleniem (dekoracje światłem), mamy szerokie kontakty wśród artystów i usługodawców- nie potrzebujecie Państwo korzystać z firm zewnętrznych aby zorganizować doskonałą imprezę!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Wrocław. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca