CaterinGroup

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: Al. Jana Pawła II 188

Ilość miejsc do: 500
539-963-989
http://www.cateringroup.pl/

Opis

CaterinGroup

CaterinGroup to ponad 12 lat doświadczenia na małopolskim rynku gastronomicznym. To zespół doświadczonych fachowców, dla których żadna, nawet najbardziej wymagająca impreza nie jest niemożliwa. Każde organizowane przez nas przyjęcie jest wyzwaniem, które uwielbiamy podejmować.

Nasza działalność oparta jest głównie na organizacji imprez cateringowych, począwszy od bankietów aż po konferencje, ale nie tylko. Gastronomię znamy „od podszewki”, a nasz cel to zapewnienie najwyższej jakości usług gastronomicznych i cateringowych w przystępnej dla klienta cenie. Z usług naszej firmy skorzystało wiele krakowskich firm i instytucji a także grono osób prywatnych.

Nieważne czy planują Państwo małe szkolenie, bankiet czy też dużą i bardzo rozbudowaną konferencję – dla naszej firmy organizacja cateringu to czysta przyjemność. Wieloletnie doświadczenie, odpowiednie przygotowanie naszego personelu a także zaplecze logistyczne i produkcyjne pozwalają nam na realizację zamówień cateringowych w całej Małopolsce. Dla nas catering nie jest nudną pracą, którą musimy wykonać. Jest pasją, do której podchodzimy z uśmiechem na ustach. Państwu daje to gwarancję, że współpracujecie z profesjonalistami a wykonana przez nas usługa zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a na pewno stworzymy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kraków. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca