Hotel Zimowit

Rzeszów, Podkarpackie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Adres: Al. Armii Krajowej 4b

Ilość miejsc do: 230
17 850 15 17; 726 933 943
http://www.hotel-zimowit.pl/

Opis

Hotel Zimowit***

 

 

 

Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit jest położony niedaleko centrum Rzeszowa przy obwodnicy A4, w sąsiedztwie Parku Papieskiego. Hotel dysponuje 53 pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawek, w tym czterema przestrzennymi, świetnie wyposażonymi apartamentami.

 

W hotelu znajduje się elegancka restauracja serwująca dania kuchni regionalnej jak i europejskiej oraz sale konferencyjne. Jedna z sal konferencyjnych o powierzchni 180 m2 może pomieścić nawet 200 osób, dwie mniejsze przeznaczone są dla grup do 40 osób. W całym obiekcie dostępny jest internet Wi-FI.

 

 

Dla naszych gości korzystanie ze strefy saun jest bezpłatne. W obiekcie znajduje się również nowocześnie urządzony bar, w którym można odpocząć przy filiżance pysznej herbaty czy aromatycznej kawy.

 

Ze względu na lokalizację, duży parking, patio wewnątrz budynku jesteśmy przygotowani na organizację wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzty, stypy, przyjęcia imieninowe, urodzinowe, rocznice, studniówki, półmetki oraz imprezy integracyjne. W piwnicach natomiast zlokalizowana jest strefa SPA , w której można skorzystać z sauny mokrej, sauny suchej oraz groty solnej.

 

 

Konferencje

 

 

Wyposażenie sali szkoleniowej obejmuje:

 

  • profesjonalne nagłośnienie
  • projektor multimedialny
  • ekran projekcyjny
  • flipchart
  • szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe

 

 

Jesteśmy niezwykle elastyczni i dostosowujemy się do próśb i uwag naszych Klientów, posiadany dodatkowo sale mniejsze sala widokowa I i sala widokowa II dzięki czemu istnieje możliwość przygotowania sali szkoleniowej do mniejszej liczby osób, tj. 30 – 50 lub do bardzo kameralnej grupy 10 osób.

 

Nasza profesjonalnie wyposażona sala szkoleniowa pozwoli Państwu z powodzeniem zorganizować konferencję, szkolenie, imprezę integracyjną czy spotkanie biznesowe.

 

 

Podczas spotkań biznesowych, konferencji bądź szkoleń przewidzieliśmy dla naszych Gości możliwość skorzystania z hotelowej kserokopiarki i drukarki laserowej. Oferujemy ponadto bezpłatny, całodobowo monitorowany parking, a także możliwość przechowania materiałów szkoleniowych w bezpiecznych warunkach.

 

 

Dodatkowo w trakcie kilkugodzinnego szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego w drugiej części sali proponujemy Państwu przerwę kawową oraz ciepły posiłek w postaci uzgodnionego wcześniej cateringu lub dań a’la karte.

 

Gościom, którzy zdecydują się pozostać w naszym Hotelu na dłużej, oferujemy nocleg w jednym z komfortowo wyposażonych pokoi.

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Rzeszów. Polecamy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca