Restauracja Cafe Oranżeria

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: Plac Kossaka 1

Ilość miejsc do: 80
+48 12 379 59 50
http://cafeoranzeria.pl/

Opis

Restauracja Cafe Oranżeria

 

 

Z miłości do piękna… z pasji do sztuki… z szacunku do życia… Restauracja Cafe Oranżeria znajduję się na najwyższym piętrze Hotelu Kossak. Wnętrze w większości przeszklone pozwala na rozkoszowanie się najpiękniejszym widokiem w Krakowie – Na Wawel, Stare Miasto i Bulwary Wiślane. Dodatkowo od wiosny do jesieni otwierany jest Taras.

 

 

Bankiety i konferencje

 

 

Specjalnością Restauracji Cafe Oranżeria jest organizacja wystawnych bankietów. Stylowe wnętrza, najwyższej jakości obsługa i przede wszystkim wyborna kuchnia.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę całego przedsięwzięcia, począwszy od indywidualnego doboru menu, poprzez aranżację wnętrz wraz z dekoracją stołów, aż po atrakcje dodatkowe.

 

 

Centrum konferencyjne:

 

Centrum konferencyjne Hotelu Kossak zlokalizowane na szóstym piętrze, oddaje do Państwa dyspozycji nowoczesne sale konferencyjne wraz z Foyer o funkcji cateringowej i wypoczynkowej, a także wielofunkcyjną Cafe Oranżeria, zapewniającą spektakularny widok na Kraków.

 

Dzięki nowoczesnym i sprawdzonym rozwiązaniom z powodzeniem organizujemy sympozja, konferencje, szkolenia, spotkania, prezentacje, pokazy, wesela, bankiety, imprezy okolicznościowe itp. na najwyższym poziomie.

 

Dział gastronomii proponuje profesjonalny catering, obejmujący kawę, przekąski, bufety kanapkowe, desery konferencyjne, lekkie lunche, jak również wykwintne kolacje. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami menu oraz szeregiem rekomendowanych usług, towarzyszących spotkaniom biznesowym.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kraków. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca