Leśne Ustronie

Bysław , Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Bysław
Adres: Zamrzenica

Ilość miejsc do: 120
52 334 11 77 / 795 534 046
http://zamrzenica.pl

Opis

Leśne Ustronie

 

 

Do ośrodka w Zamrzenicy dotarliśmy pierwszy raz w 1994 roku podczas dwutygodniowego spływu Brdą. Nikt z nas wówczas nie przypuszczał, że stanie się on kiedyś naszą własnością i miejscem pracy. Gdy jednak w 1998 roku zaistniała możliwość zakupu ośrodka, przystąpiliśmy do licytacji bez większych wahań. I cóż – wygraliśmy !. Od tego czasu każdego roku staraliśmy się w nim coś modyfikować i remontować. Zmieniliśmy nazwę na „Leśne Ustronie”, która oddaje charakter tego miejsca.

 

Wyposażyliśmy ośrodek w sprzęt sportowy i niezbędną infrastrukturę, umożliwiającą uprawianie różnych form aktywności. Od 2013 roku z coraz większym powodzeniem funkcjonuje też nasza mała „restauracja” – „Leśne Smaki”. Powracający do nas po kilka razy Ci sami Goście udowadniają nam co sezon, że nasza decyzja i wykonywana praca maja sens.

 

Przyjęcia okolicznościowe w „Leśnym Ustroniu” to z pewnością ceremonie, które odbywają się w wyjątkowych „okolicznościach przyrody” – w lesie. Jest to propozycja dla osób które lubią leśne krajobrazy i czują magię, która w nich mieszka.

 

Kolorystyka wszystkich imprez jest utrzymana w zieleniach, brazach ecru. Można zatem liczyć na naprawdę wyjątkowe efekty sesji zdjęciowych z udziałem bieli w roli głównej, a także w MENU przyjęcia wpleść „leśne składniki”.

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe MENU przyjęć okolicznościowych. Wszystkie dania są tworzone z pasją, a sympatyczna obsługa dokłada wszelkich starań, aby tak ważne dni w życiu naszych gości, stały się również najpiękniejszymi.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Bysław . Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca