Weranda Catering & Events

Poznań, Wielkopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. Paderewskiego 7

Ilość miejsc do: 200
519-340-881
http://catering.werandafamily.com/

Opis

Weranda Catering & Events

 

 

Organizujemy catering na konferencję i szkolenie, zatroszczymy się o wyjątkowe jedzenie oraz odpowiedni nastrój podczas uroczystych bankietów, zadbamy o niepowtarzalną atmosferę oraz podniebienia na spotkaniach firmowych. Specjalnie dla Państwa stworzymy odpowiednią koncepcję tematyczną oraz scenariusz pełen wyszukanych atrakcji i oryginalnych niespodzianek, które dodadzą smaku niejednemu biznesowemu spotkaniu.

Catering na szkolenia i konferencje

By umysły uczestników szkolenia czy konferencji pracowały jak należy, niewątpliwie trzeba zapewnić im niezbędne paliwo, czyli jedzenie.

Najczęściej catering na szkolenia i konferencje przygotowujemy w postaci przerwy kawowej oraz lunchu. Z przyjemnością podejmiemy się także cateringu w postaci koktajlu czy bankietu. Nasze szerokie menu przekąsek oraz deserów z pewnością urozmaici i osłodzi każde spotkanie.

Spotkanie firmowe / Wigilia firmowa / Bankiet / Gala / Jubileusz

Na powodzenie każdego spotkania firmowego składa się wiele czynników, ale najważniejsze to: dobrze dobrane miejsce, oprawa oraz catering. Z naszym doświadczeniem uważamy się za specjalistów w tej dziedzinie.

Impreza plenerowa

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa catering na spotkanie na świeżym powietrzu we wskazanym przez Państwa lub zaproponowanym przez nas miejscu.

Ogród firmowy, park, polana nad jeziorem, stadnina koni, pole piknikowe to najlepsze miejsca na organizację imprezy plenerowej w sezonie letnim. Nastrojowe dekoracje, niebanalna oprawa piknikowa, menu grillowe, owoce sezonowe – jednym słowem odpowiedni catering na plener. Z Werandą Catering & Events zawsze świeżo i soczyście!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Poznań. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca