Restauracja Anna de Croy

Słupsk, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Słupsk
Adres: ul. Dominikańska 5

Ilość miejsc do: 100
59 848 1650
http://www.annadecroy.pl/

Opis

Restauracja Anna de Croy

 

 

SZKOLENIA I KONFERENCJE

 

 

historyczna lokalizacja zamku stwarza niezwykle zachęcające warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Sala główna mieści ok. 80 osób w ustawieniu teatralnym, która swoim kameralnym charakterem sprzyja owocnym rozmowom. Państwa spotkanie, jeśli jest przewidziane na ponad stu uczestników, może być z organizowane w Sali Rycerskiej Zamku Książąt Pomorskich, umiejscowionej nad restauracją lub w Restauracji  Aureus przy ul. Westerplatte 4.  Organizatorom konferencji zapewniamy niezbędne wyposażenie sali, w skład którego wchodzi nagłośnienie, bezprzewodowy dostęp do internetu, rzutnik multimedialny oraz ekran. Dla uczestników konferencji organizujemy przerwy kawowe i lunch. Na Państwa życzenie po części szkoleniowej jesteśmy gotowi zorganizować przyjęcie lub bankiet.

* * *

 

KOLACJA BIZNESOWA

 

 

nasza restauracja jest również odpowiednim miejscem na podjęcie Państwa kontrahentów wykwintną kolacją biznesową. Na Państwa życzenie możemy wcześniej przygotować w formie ozdobnej skrócone menu z potrawami przez Państwa wybranymi. W menu może znajdować się logo (lub dowolny tekst) Państwa firmy.

* * *

 

 

UROCZYSTE PODPISANIA UMÓW GOSPODARCZYCH

 

 

w siedzibie restauracji odbywają się także uroczyste spotkania, podczas których podpisuje się umowy gospodarcze. Ten ważny moment można podkreślić wznosząc toast kieliszkiem szampana a także uświetnić  fortepianowym koncertem kameralnym. Państwa ważne spotkanie możemy zakończyć lunchem czy uroczystym obiadem. Służymy również pomocą przy organizacji konferencji prasowych w naszym lokalu.

* * *

 

BANKIETY I BALE INTEGRACYJNE

 

 

jedną ze specjalizacji naszej restauracji jest organizacja bankietów i balów. Bogate menu, atrakcje towarzyszące, oprawa i prowadzenie muzyczne, dekoracja stołów i wnętrza a także profesjonalna obsługa pracowników restauracji decydują o zadowoleniu naszych Gości.

 

Organizujemy wiele imprez dla firm w związku z corocznym:

 

 

  • karnawałem (styczeń, luty, kwiecień)
  • „Ostatkami” (luty)
  • Dniem Kobiet (marzec)
  • Zakończeniem roku szkolnego (czerwiec)
  • Dniem Edukacji Narodowej (październik)
  • „Andrzejkami” (listopad)
  • Wigilią Świąt Bożego Narodzenia (grudzień).

Naszą domeną są także:

 

  • imprezy integracyjne pracowników
  • imprezy integracyjne dla kontrahentów
  • imprezy jubileuszowe firm i instytucji

* * *

 

 

FESTYN I PIKNIK PRACOWNICZY

 

 

zajmujemy się również organizacją i obsługą pikników i festynów. Czas spędzony na festynie mile wypełnią także liczne atrakcje towarzyszące. Najbardziej aktywnym uczestnikom zostaną wręczone zaproszenia na romantyczną kolacje przy świecach ufundowane przez naszą restaurację. Nie zapomnimy również o najmłodszych, których zaprosimy razem z rodzicami na płonący deser lodowy Anny de Croy.

 

Czymże byłaby uczta dla ciała bez kulinarnej uczty dla ducha? O tym pamiętamy w sposób szczególny. Dla wszystkich spragnionych, po wyczerpujących konkursach, nasi kucharze zaserwują dania, dostosowane charakterem do Państwa imprezy.

* * *

CATERING

 

 

restauracja jest także przygotowana do kompleksowej obsługi cateringowej we wskazanym przez Państwa miejscu z pełną obsługą kulinarną, przygotowaniem i dekoracją stołów, nagłośnieniem, multimediami, konferansjerską i profesjonalną oprawą muzyczną. Miejscem uroczystości może być plener, sala konferencyjna, plac firmy lub inna dowolna lokalizacja przez Państwa wskazana. Podejmujemy się obsłużenia zarówno spotkań kameralnych jak i dużych imprez. Specjalizujemy się także obsłudze oficjalnych otwarć nowych inwestycji, gdzie wymagany jest wysoki poziom świadczonych usług. Podczas niesprzyjającej aury organizujemy uroczystości w specjalnych estetycznych namiotach cateringowych z pełnym zapleczem technicznym, mogących pomieścić z powodzeniem Państwa Gości.

* * *

 

…A MOŻE COŚ INNEGO?

 

 

jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie organizacyjne, w tym również budżetowe. Jeśli jednak Państwa oczekiwania nie mieszczą się w żadnej z powyższych klasyfikacji, prosimy pamiętać, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych…

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Słupsk. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca