Dworek Arkadia

Lublin, Lubelskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Adres: Piotrowice 94b

Ilość miejsc do: 150
600 415 711, 602 713 720
http://dworekarkadia.pl

Opis

Dworek Arkadia

 

 

Jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie szkoleń konferencji w okolicach Lublina. Przestronne sale charakteryzują się znakomitą akustyką.

W cenie salo konferencyjnej dostaną Państwo projektor multimedialny, Ekran, Flipchart, bezpłatny parking na 150 samochodów oraz klimatyzację. Słowem wszystko co niezbędne aby zorganizować profesjonalną konferencję lub szkolenie.

 

 

 

Szczegóły:
Istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu audiowizualnego oraz zakupienia posiłków i napojów na przerwy kawowe. Dodatkowo dla wszystkich uczestników konferencji oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

 

Rozumiemy, że kwestią priorytetową dla Państwa jest znalezienie właściwego lokalu, który spełni  oczekiwania oraz zapewni zaproszonym gościom komfortowe warunki i kompleksową obsługę; lokalu, który zagwarantuje odpowiednią oprawę dla organizowanego przez Państwa spotkania.

 

Dworek Arkadia spełnia wszystkie te założenia, z pewnością będzie więc trafionym wyborem, jeśli planujecie Państwo zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie lub prelekcję. Zdajemy sobie sprawę, że zorganizowanie konferencji zawsze jest dużym wyzwaniem, dlatego staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, pomagając im zaaranżować udany event.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne, komfortowe i bogato wyposażone sale konferencyjne, charakteryzujące się doskonałymi parametrami, a przede wszystkim świetną akustyką. Ponadto, decydując się na wynajęcie sali konferencyjnej w naszym Dworku, w cenie wynajmu otrzymają Państwo szereg darmowych udogodnień, które ułatwią pracę prelegentom oraz sprawią, że spotkanie przebiegnie w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

W ramach naszej oferty, w cenie wynajmu otrzymują więc Państwo do dyspozycji projektor multimedialny, ekran oraz flipchart, słowem- wszelkie akcesoria, niezbędne do zorganizowania profesjonalnej i udanej konferencji. Państwa goście z pewnością docenią jeszcze jedno udogodnienie, jakim jest możliwość bezpłatnego korzystania z naszego parkingu, mogącego pomieścić do 150 samochodów. Dla szczególnie wymagających klientów przygotowaliśmy również możliwość odpłatnego wypożyczenia w pełni profesjonalnego sprzętu audiowizualnego. Mają Państwo również możliwość zamówienia przygotowanych przez naszych kucharzy posiłków i napojów, które umilą uczestnikom konferencji przerwy kawowe.

 

Mając na uwadze fakt, iż częstokroć uczestnicy spotkań przybywają z daleka i zachodzi konieczność zorganizowania im noclegów, przygotowaliśmy dla nich specjalne, atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa Gości oddajemy 12 komfortowy wyposażonych pokojów, mogących pomieścić łącznie 30 osób.

 

Organizując konferencję w naszym Dworku, zyskują Państwo gwarancję, że przebiegnie ona w miłej, profesjonalnej atmosferze. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – będzie nam bardzo miło porozmawiać z Państwem i zaprezentować szczegóły naszej oferty.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

 

 

 

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Lublin. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca