RuBaRu Bydgoszcz

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Adres: Teofila Magdzińskiego 10,

Ilość miejsc do: 70
796 200 801 ,796 100 801
http://www.rubaru.eu

Opis

RuBaRu Bydgoszcz

W języku Hindi RuBaRu znaczy ‘twarzą w twarz’. Zapraszamy do zmierzenia się twarzą w twarz z kulinarną przygodą z kuchnią indyjską. Restauracja RuBaRu oferuje wymyślne i bogate menu tradycyjnej kuchni indyjskiej ze specjalnościami z różnych regionów.

Wtszystkie dania przygotowywane są przez naszych doświadczonych kucharzy pochodzenia nepalskiego z oryginalnych składników sprowadzanych dla Państwa prosto z Indii.

Specjalnością naszej restauracji są dania przygotowywane w tradycyjnym, indyjskim piecu tandoor. Jagnięcina, krewetki, łosoś czy indyjski ser paneer marynowane w jogurcie z aromatycznymi przyprawami, następnie grillowane w glinianym piecu. Dzięki utrzymującej się tam wysokiej temperaturze, przyrządzane produkty pieką się bardzo szybko, dzięki temu pozostają niezwykle soczyste. Ściany glinianego pieca tandoor służą do wypiekania tradycyjnych pieczyw indyjskich.

Mamy nadzieję, że klimat stworzony w restauracji, doskonała kuchnia i przemiła obsługa sprawią, że każda chwila spędzona w RuBaRu zapadnie Państwu w pamięć i będą chcieli Państwo do nas wracać, by poznać wszystkie tajemnice kulinarne Królewskich Indii.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis Bankietyikonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Bydgoszcz. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca